- D-LINK

Цена
€19 67 / 38 47 лв
с ДДС
В Наличност
8-портовият гигабитов лесен десктоп суич (GO-SW-8G) предлага икономичен начин за SOHO и малкия и среден бизнес, за да се възползват от увеличената лентова ширина на гигабитовия Ethernet.
Той осигурява осем гигабитови порта за лесно разширяване на мрежата и бърз начин да надстроите мрежата си до гигабитова връзка.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 8 |
| Основни портове, тип | 8x10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | No |
| Stackable | No |
| Fans | Fanless design |
| Захранване | External Power Adapter (5 V/1A) |
| Routing | - |
| Памет (Flash, RAM) | RAM Buffer: 192 KB per device |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 16 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | Ethernet: 10 Mbps (half duplex), 20 Mbps (full duplex); Fast Ethernet: 100 Mbps (half duplex), 200 Mbps (full duplex); Gigabit Ethernet: 2000 Mbps (full duplex) |
| MAC адреси | 4K |
| VLAN (брой, стандарти) | - |
| QoS | Supports IEEE 802.1p QoS (4 Queues, Strict Mode) |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3, IEE 802.3u, IEEE 802.3ab, ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE) |
| L3 мрежови стандарти | - |
| IPv6 functionality | - |
| Сигурност | Secure store-and-forward switching scheme |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 130 x 79 x 22 mm |
| Опция за монтаж | Desktop |
| Други | Built-in D-Link Green Technology; Auto MDI/MDIX crossover for all ports |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 8 |
| Основни портове, тип | 10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | No |
| Stackable | No |
| Fans | Не |
| Захранване | External |
| Routing | No |
| Опция за монтаж | Desktop |
| Подкатегория | Неуправляеми комутатори |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Тегло | 0.45кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой портове (count) | 8 |
| Скорост на портовете | Гигабит |
| Тип суич | Неуправляем |
| PoE поддръжка | Не |
| Форм фактор | Настолен |
| Слой | Слой 2 |
| SFP портове (count) | 0 |
| SFP+ портове (count) | 0 |
| Капацитет на превключване (Gbps) | 16 |
| VLAN поддръжка | Не |
| Стекируем | Не |
| Без вентилатор | Да |
| Тегло | 0.45кг |
Комутатор D-Link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-8G)
Разширете мрежата си с лекота – просто включете и работете. Този неуправляем комутатор осигурява надеждна Gigabit скорост на 8 порта, идеален за домашен офис или малък бизнес, които се нуждаят от бърза и безпроблемна връзка.
Ключови Предимства
- Plug-and-Play — Не изисква конфигурация; просто свържете устройствата си и се наслаждавайте на мигновена Gigabit свързаност.
- Енергийно Ефективен — Автоматично регулира консумацията на енергия според състоянието на връзката и дължината на кабела, спестявайки енергия без компромис с производителността.
- Компактен и Безшумен — Безвентилаторният дизайн осигурява тиха работа, идеален за среди, чувствителни към шум.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой портове | 8 |
| Скорост на портовете | Гигабит |
| Тип суич | Неуправляем |
| PoE поддръжка | Не |
| Форм фактор | Настолен |
| Без вентилатор | Да |
Какво има в кутията
- Комутатор D-Link GO-SW-8G
- Захранващ адаптер
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








